На цій сторінці сайту розказано про історію створення Фонду, а також про подальші його кроки.

ШАНОВНІ ДРУЗІ!


З радістю повідомляємо, що 09.07.2010 року вийшов в світ перший том «Вибраних творів П.І. Прокоповича»! Наступні два томи вийдуть в 2011-2012 роках.

Бажаючих придбати Том 1 прохання переглянути на нашому сайті сторінку «Общие объявления».
Редакційна колегія.

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ «ФОНДУ ім. П.І. ПРОКОПОВИЧА»



Ще з минулого століття в бджолярському середовищі точаться розмови про те, що треба виправити історичну помилку по відношенню до нашого геніального пасічника Петра Івановича ПРОКОПОВИЧА. Ця помилка полягає в тому, що до сьогоднішнього дня не існує збірника його творів, хоча добре відомо, що написав він свого часу дуже багато статей про бджільництво і про свою знамениту школу на хуторі Пальчики.

Велись ці розмови ще при існуючому Радянському Союзі, також як перманентно продовжуються вони вже при незалежній Україні.

Єдина людина, яка незважаючи на різні складнощі, вела весь цей час пошуки матеріалів, їх обробку та систематизацію, це справжній подвижник та патріот Віктор Дмитрович ЗУЙ з м. Києва. Сьогодні він являється єдиною людиною в Україні (та, мабуть, й у всьому світі!), яка володіє максимально можливим об’ємом робіт П.І. ПРОКОПОВИЧА. Його неодноразові пропозиції до різних організацій або окремих осіб наштовхувалися й наштовхуються на пусті обіцянки. А віз, як кажуть, і нині там…

Але треба зазначити, що в останні роки в цьому питанні є і деякі зрушення. Свого часу, зразу після започаткування журналу «Бджолярський круг», на засіданні його редакції було прийнято рішення про всіляке сприяння виданню творів нашого славетного земляка. Деякі кроки в цьому напрямку журналом вже зроблені, і зараз редакція всіляко допомагає в вирішенні означеної проблеми, за що їм щира подяка.

Ще один крок було зроблено в 2007 році на Всеукраїнському зібранні «Бджолярський круг», де були присутні понад 400 чоловік і де було прийнято рішення ініціювати створення комітету по виданню творів П.І. ПРОКОПОВИЧА.

Та все ж таки одних цих кроків, на жаль, поки замало. Тому нам здається, що сьогодні ми не маємо права втратити шанс. Ми повинні віддати належне людині, яка всім своїм життям прославила нашу землю. А для цього перш за все треба об’єднати всі наші розпорошені зусилля.


Виходячи з цього, 30.04.09 року в м. Харкові було створено «Фонд ім. П.І. ПРОКОПОВИЧА», який при спільній підтримці всіх небайдужих людей буде виконувати цю задачу та координувати наші спільні зусилля. Інструментом для такої координації виступатиме наш сайт, який в основному для цього і був створений.

На сайті розміщена інформація про основну мету та завдання Фонду, а також його Статут. На відповідних сторінках сайту всі бажаючі можуть зареєструватися як члени Фонду, а також зробити свій посильний благодійний внесок на видання збірника творів П.І. ПРОКОПОВИЧА.

Всі Ваші надходження після їх отримання будуть зареєстровані на сайті і Ви зможете це побачити і проконтролювати. Тут також буде надаватися інформація про те, на які цілі і в якій сумі будуть використовуватися ці кошти.

Керівництво Фонду буде робити все, щоб наша діяльність була максимально прозорою і контрольованою громадськістю.

Шановні друзі! Не будемо байдужими до благого діла, бо якщо не ми, то хто?..


З повагою і надією на співпрацю.

Валерій КОРЖ, виконавчий директор Фонду.
Федір ДЕЙНЕКА, заступник виконавчого директора.

Счетчик посетителей

2185044
Сегодня
Вчера
Неделя
Прошлая неделя
Месяц
Прошлый месяц
Всего
176
601
1541
3549
10646
17061
2185044

Forecast Today
216


Ваш IP:18.207.161.67