Наведено текст відкритого листа до знаних фахівців та головних редакторів провідних засобів масової інформації України стосовно видання творів П.І. Прокоповича.

ШАНОВНІ ДРУЗІ!З радістю повідомляємо, що 09.07.2010 року вийшов в світ перший том «Вибраних творів П.І. Прокоповича»! Наступні два томи вийдуть в 2011-2012 роках.

Бажаючих придбати Том 1 прохання переглянути на нашому сайті сторінку «Общие объявления».
Редакційна колегія.

***Директору Національного наукового центру
«Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича» Л.І. БОДНАРЧУКУ,
Головному редактору журналу «Пасіка» М.І. ХАЛИМОНЕНКО,
Головному редактору журналу «Український пасічник» О.М. КОЦЮМБАСУ,
Головному редактору журналу
«Бджолярський круг/За рентабельну пасіку» В.О. СОЛОМЦІ,
Кандидату біологічних наук В.Д. ЗУЮВЕЛЬМИШАНОВНІ ПАНОВЕ!Звертаюсь до вас як до знаних фахівців та головних редакторів провідних ЗМІ галузі бджільництва України по такому питанню.

Багато років ведуться розмови про видання трудів нашого геніального земляка Петра Івановича ПРОКОПОВИЧА, але ніяких конкретних кроків до цього поки не зроблено. Єдина людина в Україні В.Д. ЗУЙ, ентузіаст і справжній патріот, приклав титанічних зусиль по пошуку, впорядкуванню та перекладу творів нашого видатного земляка. Але самотужки довести цю роботу до логічного завершення по відомим причинам навіть він не в змозі.

Шановне панство! Давайте об’єднувати, а не розпорошувати наші зусилля! Давайте не будемо сперечатися про те, хто більше любить Петра Івановича! Давайте не будемо брати приклад з наших збанкрутілих політиків і сперечатися за «булаву» самого головного видавця творів! Давайте ДІЯТИ!

Пропоную Вашій увазі конкретні кроки в цьому напрямку, які ми з моїми колегами-пасічниками вже зробили.
1. В м. Харкові 30.04.09 р. створено «Фонд ім. П.І. Прокоповича», основною метою якого є пропаганда та розповсюдження знань і трудів геніального вітчизняного бджоляра, педагога та науковця Петра Івановича Прокоповича і вшанування його пам’яті, а головним завданням – видання його творів.
2. Створено сайт www.mirpchel.com.ua, на якому в реальному режимі часу буде розміщуватися вся інформація стосовно роботи Фонду.

Пропоную використати Фонд і сайт як інструменти для координації наших спільних зусиль задля досягнення зазначеної мети.

Як виконавчий директор Фонду і адміністратор сайту, як людина, яка має 12-ти річний досвід видавничої роботи, я гарантую своїм чесним іменем відповідальної людини, пасічника і військового полковника, що ці інструменти будуть використані мною чесно і виключно в наших спільних інтересах.

Користуючись нагодою, хочу закликати всіх небайдужих прийняти посильну участь в реалізації зазначеного проекту.

З повагою. Валерій КОРЖ.

Мої реквізити: а/с 4189, м. Харків, 61166,
Тел. 8-057 719-50-18; моб. 8-066 748-70-81.
Е-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Счетчик посетителей

2185082
Сегодня
Вчера
Неделя
Прошлая неделя
Месяц
Прошлый месяц
Всего
214
601
1579
3549
10684
17061
2185082

Forecast Today
264


Ваш IP:18.207.161.67