Повідомляється про відкриття пам’ятника "200 років вулику П.І. ПРОКОПОВИЧА" на території ННЦ "Інститут бджільництва ім. П.І. ПРОКОПОВИЧА"

Відкриття пам’ятника «200 років вулику П.І. ПРОКОПОВИЧА»Інформую благодійників і пасічну громаду про те, що у відповідності до наших планів (див. нижче сторінку «Про вшанування пам’яті П.І. ПРОКОПОВИЧА») 16.05.14 р. на території Національного наукового центру «Інститут бджільництва ім. П.І. ПРОКОПОВИЧА» (м. Київ) відбулося урочисте відкриття пам’ятника «200 років вулику П.І. ПРОКОПОВИЧА».


Пам’ятник «200 років вулику П.І. ПРОКОПОВИЧА»В торжествах прийняли участь представники пасічної громади України, «Фонду ім. П.І. ПРОКОПОВИЧА», ННЦ «Інститут бджільництва ім. П.І. ПРОКОПОВИЧА», Міністерства агропромислової політики, представники засобів масової інформації та ін.

На торжествах виконавчий директор «Фонду» В.М. КОРЖ передав директору «Інституту бджільництва» О.Є. ГАЛАТЮКУ «Реєстр» на пам’ятник, в якому поіменно вказано всіх благодійників, які зробили свої внески на цей пам’ятник.


Передача «Реєстра» на пам’ятникЦим актом було символічно передано пам’ятник «200 років вулику П.І. ПРОКОПОВИЧА» від пасічної громади України на довічне зберігання і утримання «Інституту бджільництва ім. П.І. ПРОКОПОВИЧА».

В ході цієї акції було також започатковано традицію покладання руки на гранітний вулик, що має символізувати отримання благословення з глибини століть на наші добрі думки і справи та свідчити про єдність всієї нашої пасічної спільноти.


Самодіяльні артисти, які брали участь у наших торжествах, з задоволенням приєднались до нашої традиціїТо ж колись хтось із вас прийде до цього пам’ятника уклонитися нашому великому земляку і пасічному Генію, то не забудьте підтримати цю гарну традицію.

І наостанок повідомляю, що «Фонд ім. П.І. ПРОКОПОВИЧА» виконав всі плани стосовно використання благодійних коштів в розмірі 39 010 грн і оголошує цей проект остаточно закритим.

Щиро дякую всім благодійникам, хто за покликом своєї душі долучився до цієї благої справи (див. http://mirpchel.com.ua/index.php?nma=catalog&fla=stat&cat_id=28&page=1&nums=108 )

Виконавчий директор «Фонду ім. П.І. ПРОКОПОВИЧА»
Валерій КОРЖ

Счетчик посетителей

2185086
Сегодня
Вчера
Неделя
Прошлая неделя
Месяц
Прошлый месяц
Всего
218
601
1583
3549
10688
17061
2185086

Forecast Today
264


Ваш IP:18.207.161.67