Здесь будут размещаться фотографии пчеловодов со всего мира, которые я от них получаю 1. Фото НАУМОВА Д.Д., г. Вологда 2. Фото братев КОЛЕСНИК Ю. и С., с. Анно-Требиновка, Кировоградская обл. 3. Пасека СТОГНИЯ С. из г. Харькова

ШАНОВНІ ДРУЗІ!


Минув рік, як на могилі П.І. ПРОКОПОВИЧА було скоєно кричущий акт вандалізму – була демонтована і викрадена бронзова фігура, яка там стояла. Незважаючи на те, що по цьому факту було порушено кримінальну справу, злочинці і по сьогодні не розшукані. У мене визиває подив і обурення те, що в нашій країні хтось має можливість приїхати на вантажній машині з краном, зняти бронзову фігуру вагою понад 300 кг, спокійно її завантажити, проїхати по дорогах, які «пильно охороняє» наше «улюблене» ДАІ, і загубитися від «професіонального ока» наших правоохоронців назавжди.

На мій погляд, вчинити такий злочин без чиєїсь високої «криші» було неможливо, так же, як неможливо було це зробити і пересічним «мисливцям» за металобрухтом…Наступного року в Україну на 43 Конгрес Апімондії приїдуть пасічники з усього світу. Якщо ж ми позиціонуємо Петра ПРОКОПОВИЧА як пасічника світового масштабу, то ми не можемо допустити, щоб ця могила залишилась такою, якою вона є зараз.

В жовтні 2011 року на «Бджолярському крузі» було прийнято Звернення до колег по пасічному цеху, до небайдужих громадян та всіх людей доброї волі здійснити пожертву на відновлення пам’ятника, яке ми будемо робити методом народної будови. Це звернення було опубліковане в пасічницьких ЗМІ і в Інтернеті. Координувати цю роботу було доручено «Фонду ім. П.І. ПРОКОПОВИЧА».
Дещо в цьому напрямку вже зроблено. Так ми знайшли підприємство, яке готове надати для майбутнього пам’ятника гранітну брилу. Але ж цю брилу треба перевезти, зробити проект пам’ятника, виготовити його, отримати дозвіл на установку та установити його на могилі. Всім зрозуміло, що на це потребуються немалі кошти.

«Фонд ім. П.І. ПРОКОПОВИЧА вже почав акумулювання благодійних коштів
. На сьогодні зібрано 10 тис. грн. Загальна сума витрат буде відома тільки після складання кошторису цього проекту, але попередні прикидки показують, що ця цифра буде ніяк не менше 80-100 тис. грн.
Окрім того, є ідея до установки нового пам’ятника тимчасово поставити на могилі великий дубовий хрест на зразок того хреста, який був встановлений на могилі у 1850 році. Це також потребує додаткових коштів.

З огляду на все, це «Фонд ім. П.І. ПРОКОПОВИЧА» звертається до всіх пасічників, небайдужих громадян, підприємців, меценатів незалежно від місця їх проживання надати благодійну допомогу на відновлення пам’ятника П.І. ПРОКОПОВИЧУ в с. Пальчики Бахмацького району Чернігівської області.
Благодійні кошти прохаємо перерахувати:
- на рахунок «Фонду ім. П.І. ПРОКОПОВИЧА»: АКБ «Правекс-банк» м. Київ, МФО 380838, рахунок 2620579990656, код одержувача 1507601134, одержувач КОРЖ В.М., призначення платежу – «На пам’ятник».
- на карту «Приват-Банка» 5211 5374 0104 0162;
- поштовим переказом на адресу 61166, м. Харків, ас 4189, КОРЖУ В.М. На бланку поштового переказу в рядку «Для письмового повідомлення» написати «На пам’ятник».

Всі кошти, які будуть поступати, ми візьмемо на облік, а список благодійників з зазначенням присланих сум опублікуємо в газеті «Пасека от А до Я» та на сайті www.mirpchel.cov.ua.

Прохання при будь-якому способі пересилки благодійних коштів повідомляти свої реквізити (ПІБ, адресу). При бажанні кошти можуть бути зараховані на анонімного платника.
Валерій КОРЖ

Счетчик посетителей

2185132
Сегодня
Вчера
Неделя
Прошлая неделя
Месяц
Прошлый месяц
Всего
264
601
1629
3549
10734
17061
2185132

Forecast Today
312


Ваш IP:18.207.161.67