Приведені заголовки всіх статей відомої в Україні газети "ПАСІЧНИЙ ВІСНИК", починаючи з пілотного №1-2013 р.

ШАНОВНІ ДРУЗІ!


ЗАКІНЧЕНО ВИДАННЯ ТРЬОХТОМНИКА «Вибрані твори П.І. ПРОКОПОВИЧА»!


З радістю повідомляємо, що 22.05.2012 року вийшов з друку останній, третій, том «Вибраних творів П.І. ПРОКОПОВИЧА». За три роки ми виконали роботу, яку в останні 162 роки після смерті Великого Пасічника багато хто збирався зробити, але в силу різних обставин так і не зробив. Переконані, що ця скарбниця знань, яку ми всі отримали, допоможе нам краще зрозуміти витоки сучасного бджільництва, поможе вирішувати сьогоднішні проблеми та зі впевненістю дивитися у майбутнє.
Поздоровляємо всіх з цією подією!

Редакційна колегія: М. Л. ГОРНІЧ, В. Д. ЗУЙ, В. М. КОРЖ (координатор проекту), С. М. МІЛОВ, В. О. СОЛОМКА.ПРОКОПОВИЧ П. І. Вибрані твори (у трьох томах). Том 3. Про школу бджільництва П.І. ПРОКОПОВИЧА. – Х.: Фактор, 2012. – 352 с.


Книга є заключною частиною «ВИБРАНИХ ТВОРІВ П. І. ПРОКОПОВИЧА» у трьох томах.
В третьому томі наведені твори автора про його всесвітньо відому школу бджільництва, а також численні відгуки відомих людей про її роботу і здобутки. Ці твори свого часу у вигляді статей були опубліковані в періодичних виданнях.

Книга унікальна тим, що вона є першим найбільш повним і без купюр виданням творів геніального пасічника, науковця і вчителя. Частина творів у цій книзі є першодруками, бо з часу їх публікування у ХІХ столітті вони ніколи не друкувалися.

В книзі опублікована біографія П.І. ПРОКОПОВИЧА, яку написали члени редакційної колегії з опорою на достовірні факти і документи, частина із яких публікується вперше для широкого ознайомлення.

Таку своєрідну «Біблію» пасічника повинен мати кожен бджоляр і той, хто цікавиться українським бджільництвом і його історією.

Книга видана «Фондом ім. П. І. ПРОКОПОВИЧА» на благодійні внески бджолярів і на кошти членів редакційної колегії.

***
Увага! Всі, хто зробив попередній благодійний внесок на том 3, отримають книгу безкоштовно. Якщо хтось із цих благодійників раніш не повідомив свою адресу, то прохання надіслати адресу до редакції.


ШАНОВНІ ДРУЗІ!


31.05.11 р. Вийшла з друку НОВА КНИГА!


Прокопович П. І. Вибрані твори (у трьох томах). Том 2. Управління бджільництвом. – Х.: «Фактор», 2011. – 304 с.

Книга є другою частиною «Вибраних творів П.І. ПРОКОПОВИЧА» у трьох томах.

В другому томі наведені твори автора про управління бджільництвом, годівлю бджіл і медоносні рослини, а також про уроки, які проводилися в його знаменитій школі бджільництва. Свого часу ці твори були опубліковані у вигляді статей в окремих періодичних виданнях.

Книга унікальна тим, що вона є першим найбільш повним і без купюр виданням творів геніального пасічника, науковця і вчителя. Значна кількість творів в цій книзі э першодруками, бо з часу написання в ХІХ столітті вони ніколи ніде не друкувалися.

У додатку до книги опублікований відтворений членами редакційної колегії повний опис вулика ПРОКОПОВИЧА з кресленнями.

Таку своєрідну «Біблію» пасічника повинен мати кожен бджоляр і той, хто цікавиться українським бджільництвом та його історією.

Редакційна колегія: М. Л. ГОРНІЧ, В. Д. ЗУЙ, В. М. КОРЖ (координатор проекту), С. М. МІЛОВ, В. О. СОЛОМКА.
Переклад з російської, упорядкування В. Д. ЗУЯ.

Книга видана «Фондом ім. П. І. ПРОКОПОВИЧА» на благодійні внески бджолярів і на кошти членів редакційної колегії.

***


Всі, хто зробив попередній благодійний внесок на том 2, отримають книгу безкоштовно. Якщо хтось із цих благодійників раніш не повідомив адресу, то прохання надіслати свою адресу до редакції газети ПАЯ або адміністратору сайту.
Бажаючім придбати Том 1 і Том 2 пропонуємо прочитати Прайс-лист на сторінці "Мои книги" нашого сайту.
З радістю повідомляємо, що 09.07.2010 року вийшов в світ перший том «Вибраних творів П.І. Прокоповича»! Наступні два томи вийдуть в 2011-2012 роках.
Для бажаючих придбати Том 1 надаємо відповідну інформацію.ПРОКОПОВИЧ П.І. Вибрані твори (у трьох томах)/ Том1. Сімейства бджолині.- Харків: Видавничій дім «ФАКТОР», 2010.- 256 с.

Книга являється складовою частиною «Вибраних творів П.І. Прокоповича» в трьох томах.

В першому томі розповідається про життєвий шлях автора, а також наведені його твори про борті, вулики й бджолині сімейства. Ці твори свого часу були поодинці опубліковані в періодичних виданнях.

Книга унікальна тим, що вона є першим найбільш повним виданням творів геніального пасічника, науковця і вчителя. Біля половини творів в цій книзі являються першодруками, бо ніколи з ХІХ століття ніде не друкувалися.

Таку своєрідну «Біблію» пасічника повинен мати кожен бджоляр і той, хто цікавиться бджільництвом та його історією.

РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ: М.Л. Горніч, В.Д. Зуй, В.М. Корж (координатор проекту), С.М. Мілов, В.О. Соломка.

Переклад з російської, упорядкування В.Д. Зуя.

Книга видана «Фондом ім. П.І. Прокоповича» на благодійні внески бджолярів і на кошти членів редакційної колегії.

Для бажаючих придбати том 1 пропонуємо прочитати Прайс-лист на сторінці "Мои книги" нашого сайту.


«ТОП-50»
видатних особистостей українського бджільництва


В останні роки в світі широко проводяться опити читачів газет, журналів для встановлення найбільш популярних представників тієї чи іншої області діяльності. Це так звані рейтингові «ТОП-конкурси», де визначаються найбільш популярні особистості даної галузі в державі. Наша газета започатковує на своїх сторінках і на сайті http://www.mirpchel.com.ua/ проведення такого конкурсу під назвою «ТОП-50. КРАЩИЙ БДЖОЛЯР УКРАЇНИ».Кращий бджоляр України, це – людина, яка зробила помітний і достойний внесок в нашу галузь як бджоляр, науковець, винахідник, громадський діяч, підприємець, меценат або представник творчих професій.
Умови конкурсу дуже прості: на протязі 2010 року усі бажаючі можуть надіслати в газету чи на сайт прізвища тих бджолярів України, які, на їхню думку, достойні бути включеними в «ТОП-50». Ваш список може містити не обов’язково всі п’ятдесят прізвищ. Хай це буде декілька найбільш достойних, на ваш погляд, людей (розташовуйте їх в списку так, як ви б хотіли побачити ці прізвища в загальному підсумковому списку). Не забудьте, будь ласка, не тільки вказати прізвища кандидатів і їх ініціали, а й рід їх занять та місцевість, де вони мешкають. В грудні місяці 2010 року редакція узагальнить всі ваші пропозиції, а в першому номері нашої газети за 2011 рік і на сайті будуть опубліковані результати конкурсу «ТОП-50. КРАЩИЙ БДЖОЛЯР УКРАЇНИ-2010». Там же будуть опубліковані інтерв’ю з переможцями, які зайняли перші три місця.

Алгоритм підрахунку рейтингу претендентів
Рз = Кзг (1 + Кзг/См), де:
Рз – рейтинг загальний;
Кзг – кількість згадок даного претендента;
См – сума місць в згадках претендента.
Тоді: Кзг/См – відносна «вага» однієї згадки претендента.
Зауваження:
1. У відповідності з запропонованою методикою претендент може набрати максимально 100 балів. Це буде, коли Кзг = 50, а См = 50.
Мінімальна сума дорівнює 1,02 бали. Це буде, коли Кзг = 1, а См = 50.
2. Якщо кількість згадок претендента буде більше 50, то для підрахунку беруться тільки 50 найкращих його згадок.
3. Якщо два, або більше, претендентів наберуть однакову кількість балів, то більш високе місце займе той, у кого при цьому буде найбільше згадок самих високих місць рейтингу.


Счетчик посетителей

2185083
Сегодня
Вчера
Неделя
Прошлая неделя
Месяц
Прошлый месяц
Всего
215
601
1580
3549
10685
17061
2185083

Forecast Today
264


Ваш IP:18.207.161.67