Роздуми про сьогодняшні проблеми підготовки до проведення 43-го Конгресу Апімондії

43-й КОНГРЕС БЕЗ ПРЕЗИДЕНТА?На час написання цієї короткої репліки 23.09.11 р. в Аргентині відбувався черговий 42-й Конгрес Апімондії, який, за очікуваннями організаторів, відвідають понад десять тисяч учасників із понад 70-ти країн світу.

Звичайно, що цей Конгрес ніяк не обійшовся без присутності України, адже саме в українській столиці, місті Києві, у 2013 році проходитиме наступний 43-й Конгрес Апімондії. Представляють офіційну делегацію України в Аргентині Президент Організаційного Комітету та голова української делегації Тетяна ВАСИЛЬКІВСЬКА,та ще чотири члени Організаційного Комітету.

Як нам всім ще в 2009 році було повідомлено, Президентом 43-го Конгресу є пан ЮЩЕНКО В.А.
Я вважаю, що, з точки зору відповідальної людини, яка переймається позитивним іміджем України не на словах, а в реальних ділах, пан ЮЩЕНКО обов’язково повинен був би бути в Буенос-Айресі. Але в складі нашої офіційної делегації його немає (http://apimondia2013.org.ua), інші джерела інформації про це також мовчать. Секретар Організаційного Комітету п. ШМУЛЯ С.О. також не знає причин відсутності п. ЮЩЕНКА в Аргентині. Як кажуть, «повний вакуум» інформації по даному питанню.

На мою думку, Президент, не надавши відповідних пояснень з приводу своєї відсутності на 42-му Конгресі, проявив неповагу як до пасічників, так і до всіх небайдужих українців. А це він, як показала його каденція Президента України, робити вміє, та ще й «талановито»…

Та Бог йому суддя! Але ж фактично 43-й Конгрес Апімондії залишився без Президента.

Пане ЮЩЕНКО, наберіться мужності та дайте відповідь: «Це так чи ні?». А якщо у Вас є якісь пояснення тому, що відбулося, то, будь ласка, сповістіть «народ». Ви, все ж таки, на цій посаді являєтесь публічною людиною, і він («народ») має право задавати Вам такі запитання.

Слава Богу, що керманичі Апімондії й наша делегація знайшли вихід і не «педалюють» факт Вашої відсутності. Компромісне рішення звучить так: «25 вересня, під час церемонії закриття Президент 42-го Конгресу Лукас МАРТІНЕС (Аргентина) офіційно передасть естафету Президенту Організаційного Комітету 43-го Конгресу Тетяні ВАСИЛЬКІВСЬКІЙ (Україна)».

Попереду два роки напруженої копіткої роботи, і дуже хотілося б, щоб Ви, Вікторе Андрійовичу, якщо нічого й не хочете робити, то хоча б «натхненно» не заважали команді пані ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ…
Честь маю! Валерій КОРЖ

Счетчик посетителей

2284277
Сегодня
Вчера
Неделя
Прошлая неделя
Месяц
Прошлый месяц
Всего
56
245
301
1799
3993
8386
2284277

Forecast Today
INF


Ваш IP:44.200.30.73